Menu

Konkursy Przedmiotowe Konkursy Plastyczne

 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym

2016/2017

LAUREACI:

1. Kamila Milewska (III e) - chemia (opiekun: p. K. Sauć)

2. Paulina Żukowska (III e) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska), matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

3. Julia Załoga (III e) - matematyka (opikun: p. M. Dmitruk)

4. Natalia Kościuk (II e) - język polski (opiekun: p. M. Palecka), Konkurs Ortograficzny (opiekun: p. M. Palecka)

5. Małgorzata Adamczyk (II e) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

6. Klaudia Olechno (II e) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

7. Antonina Szwarc (I d) - język angielski (opiekun: p. P. Rudnicka), Konkurs Ortograficzny (opiekun: p. T. Turczyńska)

8. Klaudia Kłębek (I b) - język francuski (opiekun: p. J. Wasilewska)

FINALIŚCI:

1. Łukasz Łaniewski (III e) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

2. Adam Cimoch (III e) - historia (opiekun: p. E. Wojtkielewicz), Finalista Centralnych Eliminacji Gimnazjalnej Olimpiady o WOS (opiekun: p. E. Wojtkielewicz)

3. Maja Szaciłowska (III a) - język polski (opiekun: p. A. Borowik)

4. Paulina Żukowska (III e) - Konkurs Ortograficzny (opiekun: p. L. Kraszewska)

Posłanki na XXIII Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży:

1. Emilia Dziekońska (III e)

2. Dominika Sadowska (III d)

Opiekun p. E. Wojtkielewicz


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym

2015/2016

LAUREACI:

1. Kamila Milewska (II e) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

2. Monika Tabor (III a) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

3. Krzysztof Kalinowski (III a) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

FINALIŚCI:

1. Natalia Gawędzka (II c) - język polski (opiekun: p. T. Turczyńska)

 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015

 

LAUREACI:

1. Emilia Turczyńska (III c) - język polski (opiekun: p. T. Turczyńska), matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk), chemia (opiekun: p. K. Sauć)

2. Natalia Dąbrowska (III e) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk), biologia (opiekun: p. A. Chojnowska)

3. Beata Porzecka (II f) - język polski (opieun: p. M. Palecka), chemia (opiekun: p. M. Góralczyk)

4. Marta Dzięgielewska (III e) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

5. Jakub Olechno (III e) - chemia (opiekun: p. K. Sauć)

6. Marta Rybicka (III a) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

FINALIŚCI:

1. Paulina Magnuszewska (III e) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

2. Paulina Jarmołowicz (III a) - chemia (opiekun: p. M. Góralczyk)

3. Izabela Borowik (III c) - chemia (opiekun: p. K. Sauć)

4. Maciej Jurgielewicz (III e) - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 975 - 1514. Od Cedyni do Orszy." (opiekun: p. E. Wojtkielewicz)

5. Jakub Olechno (III e) - został nagrodzony w Konkursie Ortograficznym o zasięgu wojewódzkim i tym samym znalazł się w gronie Mistrzów Ortografii woj. podlaskiego.

 

 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014

LAUREACI:

1. Głódź Izabela (III e) matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk), język polski (opiekun: p. L. Kraszewska), chemia

(opiekun: p. K. Sauć)

2. Olechno Jakub (II e) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk), język polski (opiekun: p. M. Palecka)

3. Palecki Maciej (III e) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk), język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

4. Wyszkowski Wojciech (III e) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk), język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

5. Czerepko Szymon (III e) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska), chemia (opiekun: p. K. Sauć)

6. Cimoch Natalia (III a) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

7. Dąbrowska Natalia (II e) - język polski (opiekun: p.M. Palecka)

8. Jurgielewicz Maciej (II e) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

9. Misiejko Paulina (III e) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

10. Paniczno Karolina (III c) - język polski (opiekun: p. A. Pisanko-Borowik), chemia (opiekun: p. M. Góralczyk)

11. Małanowska Ewelina biologia (opiekun: p. U. Kossakowska)

12. Roszko Patrycja biologia (opiekun: p. A. Chojnowska)

13. Chojnowski Artur - chemia (opiekun: p. M. Góralczyk)

14. Cywiński Arturgeografia (opiekun: p. B. Sajkowska)

FINALIŚCI:

1. Czerepko Szymon (III e) matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

2. Blaszko Magdalena (III e) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

3. Czerep Magdalena (III d) - język polski (opiekun: p. T. Turczyńska)

4. Lis Igor (III a) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

5. Porzecka Dominika chemia (opiekun: p. K. Sauć)

6. Turczyńska Emilia (III c) - geografia (opiekun: p. B. Sajkowska)

 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2012/2013

LAUREACI:

1. Czerepko Szymon (II e) język angielski (opiekun: p. J. Kulikowska)

2. Zabłudowski Filip (II e) - język angielski (opiekun: p. J. Kulikowska)

3. Krukowska Martyna (III c) - chemia (opiekun: p. M. Góralczyk)

4. Jankowska Alicja (III c) - chemia (opiekun: p. M. Góralczyk)

5. Oszczapińska Klaudia (III d) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

6. Sokołowski Łukasz (III e) - chemia (opiekun: p. K. Sauć)

7. Iwanicki Maciej (III g) - język angielski (opiekun: p. J. Kulikowska)

8. Ciborowski Marek (III g) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

9. Cimoch Natalia (II a) - Wojewódzki Konkurs Ortograficzny (opiekun: p. M. Palecka)

10. Iwanicki Kamil (III g) - Wojewódzki Konkurs Ortograficzny (opiekun: p. L. Kraszewska)

FINALIŚCI:

1. Palecki Maciej (II e) historia (opiekun: p. M. Kotiuk)

2. Jankowska Alicja (III c) - język angielski (opiekun: p. K. Zdunek)

3. Kuc Michał (III d) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

4. Olechno Jakub (I e) - Wojewódzki Konkurs Ortograficzny (opiekun: p. M. Palecka)

 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2011/2012

LAUREACI:

1. Boczek Agnieszka (III g) -  język polski (opiekun: p. M. Palecka)

2. Oszczapińska Paulina (III d) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

3. Hryniewicka Anna (III d) -  język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

4. Kuc Michał (II d) – matematyka (opiekun: p. D. Siemionkowicz)

5. Radomski Maciej (III b) – historia (opiekun: p. E. Wojtkielewicz)

FINALIŚCI:

1. Olechno Ewelina (III d) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

2. Hryniewicka Anna (III d) – język angielski (opiekun: p. J. Szorc)

3. Kuc Michał (II d) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

4. Ciborowski Marek (II g) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

5. Oszczapińska Paulina (III d) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolym 2010/2011

                                                                    

LAUREACI:

1. Tomasz Wiszowaty (III a) - język polski (opiekun: p. M. Palecka), chemia (opiekun: p. M. Góralczyk)

2. Sandra Bujno (III a) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

3. Adrianna Malinowska (III a) - język polski (opiekun: p. M. Palecka)

4. Agnieszka Popowska (III f) - język polski (opiekun: p. T. Turczyńska)

5. Maciej Budrowski (III g) - matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk)

FINALIŚCI:

1. Arleta Bujno (II a) - chemia (opiekun: p. M. Góralczyk)

2. Bartłomiej Fadrowski (III g) - chemia (opiekun: p. K. Sauć)

3. Hubert Zawisotiwski (III g) - chemia (opiekun: p. K. Sauć)

 

                                       

 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2009/2010

 

LAUREACI:

1. Jakub Stefan Szydłowski (III G) - matematyka (p. M. Dmitruk), chemia (p. K. Sauć); 

2. Dawid Karmiński (III E) - fizyka (p. D. Siemionkowicz), chemia (p. K. Sauć); 

3. Karolina Wojtach (III G) - język polski (p. L. Kraszewska)

4. Ewelina Wyłuda (III D) - chemia (p. M. Góralczyk); 

5. Ewelina Malinowska (III H) - język polski (p. L. Kraszewska)

6. Adam Zabielski (III H) - matematyka (p. M. Dmitruk)

7. Justyna Snarska (II A ) -  język polski (p. M. Palecka)

8. Karolina Wojtach (III G) - Wojewódzki konkurs ortograficzny (p. L. Kraszewska)

9. Ewelina Mikucka - (III G) - Wojewódzki konkurs ortograficzny (p. L. Kraszewska)

10. Patryk Molski - (III G) - Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od Cedyni do Orszy 972-1514 (p. M. Kotiuk)

FINALIŚCI:

1. Ewelina Mikucka (III G) - matematyka (p. Dmitruk)

2. Patryk Rafało (III G) - matematyka (p. M. Dmitruk), chemia (p. K. Sauć)

3. Joanna Zawistowska (III H) - geografia (p. E. Abramowicz)

4. Aleksandra Zabłudowska (III G) - język angielski (p. J. Kulikowska)

5. Maciej Budrowski (II G) - matematyka (p. M. Dmitruk)

6. Jakub Stefan Szydłowski (III G) - język angielski (p. J. Kulikowska)

7. Ewelina Wyłuda (III D) - matematyka (p. U. Wójcikowska)
                                                                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2008/2009

 

LAUREACI:

1. Marta Chojnowska (III f) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska), matematyka (opiekun: p. M. Dmitruk), chemia (opiekun: p. K. Sauć)

2. Jakub Szydłowski  (II g) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

FINALIŚCI:

1. Aleksandra Palecka  (III f) - chemia (opiekun: p. K. Sauć), geografia (opiekun: p. E. Abramowicz), „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (opiekun: p. E. Wojtkielewicz)

2. Izabela Wejs (III f) - język polski (opiekun: p. L. Kraszewska)

3. Marta Chojnowska (III f) - język angielski (opiekun: p. J Szorc, p. P. Gulewicz)

4. Karolina Kuć (III e) - „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (opiekun:  p. E. Wojtkielewicz)

5. Maciej Smółko (III f) - „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (opiekun: p. E. Wojtkielewicz)


                                                             

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego

1. Aleksandra Grygo - opiekun p. A. Pisanko-Borowik

2. Karolina Wojtach - opiekun p. L. Kraszewska

3. Izabela Cybulko - opiekun p. L. Kraszewska

4. Aleksandra Palecka - opiekun p. M. Palecka

5. Marta Chojnowska - opiekun p. L. Kraszewska

 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2007/2008

LAUREACI:

1. Aleksandra Palecka (II f) - matematyka (opiekun p. M. Dmitruk), język polski (opiekun: p. M. Palecka)

2. Monika Justyna Grom (III h)fizyka (opiekun p. D. Siemionkowicz)

3. Urszula Szypcio (III h) -  język polski (opiekun p. T. Turczyńska)

4. Krzysztof Grygo (III g) - Wojewódzki konkurs ortograficzny

FINALIŚCI:

1. Marlena Śliwińska (III e) - matematyka (opiekun p. M. Dmitruk)
 


 

Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2006/2007

LAUREACI:

1. Urszula Włodkowska (III c) - matematyka, chemia, fizyka, biologia, Wojewódzki konkurs jezyka polskiego

2. Arkadiusz Kuc (III d) - historia, matematyka, fizyka        

3. Joanna Maria Grochowska (III i)  - matematyka

4. Dominika Kalinowska (III b) - język polski

FINALIŚCI:

1. Radosław Linko (III c) - matematyka      

2. Marta Chojnowska (III f) - język angielski