Menu

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • Opłata za obiady szkolne

  Informujemy, że koszt obiadów w miesiącu listopad wynosi:

  • 60 zł (uczniowie)
  • 90 zł (nauczyciele)

   

  Opłatę za obiady należy wpłacać na podany poniżej numer konta bankowego szkoły:

  19 1240 5211 1111 0010 7412 1701

   

 • Stypendium Szkolne

  Informujemy, iż rodzice uczniów, którzy ubiegali się o stypendium szkolne dla swojego dziecka mogą zgłaszać się do gabinetu pedagoga szkolnego po odbiór decyzji w sprawie przyznanego stypendium.

  Decyzje należy odebrać do dnia 16 listopada 2017r.

 • Sklejki poetyckie 2017

  Dnia 2 października 2017r. klasa III b wspólnie z wychowawcą uczestniczyła w warsztatach pt. „Sklejki poetyckie” zorganizowanych przez Bibliotekę Miasta i Gminy w Mońkach przeprowadzonych przez Pana M. Kozińskiego.

  Prowadzący w atrakcyjny sposób zachęcił nas do tworzenia własnych tekstów poetyckich w oparciu o pierwsze skojarzenia, minimalizm wyrazu oraz pokazał, że znajdująca się obok nas prasa może być źródłem do stworzenia nietypowych oryginalnych, komicznych tekstów wierszy. Opiekunem była p. Joanna Kisło.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbyła się uroczystość w której udział wzięli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście: Burmistrz Moniek - Pan Zbigniew Karwowski, Inspektor Oświaty - Pan Mieczysław Klimowicz, Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Elżbieta Grądzka. Swoją obecnością zaszczycili również emerytowani nauczyciele. Część artystyczną dedykowaną pracownikom szkoły przygotowała młodzież z klasy III b pod kierunkiem p. Joanny Kisło oraz członkowie Samorządu Uczniowskiego.

  Na początku spotkania głos zabrał Dyrektor Szkoły, Pan Stefan Szydłowski oraz zaproszeni goście, którzy złożyli wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji obchodzonego święta. Następnie, jak co roku, wręczone zostały nagrody Burmistrza Moniek oraz Dyrektora Szkoły.

  Na zakończenie uczniowie podziękowali swoim pedagogom za "trud  i wysiłek włożony w wychowanie" oraz wręczyli drobne upominki.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.

 • Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

   

  Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbędzie się

  13 października 2017 r. o godzinie 1245 w sali gimnastycznej naszej szkoły.

  Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 • Opłata za obiady szkolne

  Informujemy, że koszt obiadu w miesiącu październiku wynosi:

  • 66 zł (uczniowie)
  • 99 zł (nauczyciele)

   

  Opłatę za obiady należy wpłacić na podany poniżej numer konta bankowego szkoły:

  19 1240 5211 1111 0010 7412 1701

   

 • Uroczyste podsumowanie sportu szkolnego

  Dnia 22 września na Stadionie Lekkoatletycznym w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie sportu szkolnego za rok szkolny 2016/2017. W uroczystości udział wzięła reprezentacja uczniów i nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektor - Pan Stefan Szydłowski, który z rąk Podlaskiego Kuratora Oświaty otrzymał gratulacje, puchary oraz podziękowania za osiągnięcia sportowe naszych uczniów.

  Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza szkoła w klasyfikacji końcowej zajęła VI miejsce w kategorii gimnazjów oraz VI miejsce w kategorii dziewcząt.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.

 • Spektakl profilaktyczny - odwołany

  Spektakl profilaktyczny pt. "Niebezpieczne zabawy", który miał odbyć się w naszej szkole 29 września 2017r. został odwołany i odbędzie się w innym terminie.

  Przepraszamy !

   

 • Program Erasmus+

  Od 1 października nasza szkoła będzie realizowała 2-letni projekt z programu Erasmus +, którego tematem przewodnim jest:

   „Tożsamość, uznanie, tolerancja – muzea szkolne jako sposób na dzielenie się kulturami różnorodnej ludności szkolnej”.

  Główną ideą projektu  jest stworzenie muzeum szkolnego – wirtualnego i realnego oraz wprowadzenie edukacji muzealnej do szkół. Realizowany projekt będzie miał również na celu promowanie integracji, różnorodności i niedyskryminacji w instytucjach edukacyjnych poprzez wymianę doświadczeń, jak również ma angażować nauczycieli i uczniów w różne działania związane z muzeami.

  Projekt będzie realizowany we współpracy z 7 partnerami z Unii Europejskiej tj.: Włochy, Bułgaria, Portugalia, Hiszpania, Węgry, Słowenia i Francja.

  Wszystkich uczniów zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 2 października 2017r. (poniedziałek) na długiej przerwie w sali 105.

 • „Spódniczka ze starej podszewki” Urszuli Ziober, czyli historia widziana oczami babci, spisana słowami wnuczki

  „Nie umiem wysiedzieć w jednym miejscu w przenośni i dosłownie. Podróżuję w czasie i przestrzeni” – tak przedstawia siebie Pani Urszula Ziober, z którą miała przyjemność spotkać się grupa naszych gimnazjalistów w dniu 18 września 2017r. Młoda poznanianka (korzeniami związana z naszym regionem) w interesujący sposób opowiedziała młodzieży o swojej książce opisującej losy jej babci, Janiny Janowicz – zesłanej na Sybir, doświadczonej przez wojnę. Autorka zachęciła młodzież do poznawania i pielęgnowania historii swoich przodków, szanowania wspomnień, bo „nie wszystko można odbudować tak, jak zniszczone domy”.

  W  lekcji uczestniczyli uczniowie klas II a, II d, II e, III a, III b  wraz z  nauczycielami – p. J. Kisło, p. A. Borowik, p. T. Turczyńską oraz p. L. Kraszewską.

  Dziękujemy Pani Joannie Młynarczyk – jej inicjatywa umożliwiła to spotkanie.

   

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.

   

   

   

   

 • Nowy plan lekcji

   

  Informujemy, że od dnia 18 września nastąpiła zmiana planu lekcji.

  Aktualny rozkład zajęć znajduje się w zakładce "Plan lekcji".

 • Stypendium Szkolne

  Rodzice uczniów, u których miesięczny dochód netto na osobę w rodzinie nie przekracza 514 zł, mogą ubiegać się o stypendium szkolne dla swojego dziecka. Wnioski wraz z załącznikami należy składać w szkole do dnia 15 września br. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z pedagogiem szkolnym.

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Nowe dzwonki szkolne

  Informujemy, że od 4 września uległy zmianie godziny dzwonków szkolnych. Poniżej przedstawiamy nowy rozkład dzwonków, który będzie dostępny w zakładce "O szkole":

  1. 8.00 – 8.45
  2. 8.55 – 9.40
  3. 9.50 – 10.35
  4. 10.45 – 11.30
  5. 11.40 – 12.25

  Przerwa obiadowa

  1. 12.45 – 13.30
  2. 13.40 – 14.25
  3. 14.30 – 15.15
  4. 15.20 – 16.05
 • Apel z okazji nowego roku szkolnego

  W dniu dzisiejszym uczniowie klas II i III naszego gimnazjum rozpoczęli nowy rok szkolny. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbył się apel w którym uczestniczyła cała społeczność szkolna. Pan Dyrektor - Stefan Szydłowski powitał wszystkich zgromadzonych i życzył uczniom samych sukcesów oraz dobrych wyników w nauce. Następnie Przewodniczący Rady Miejskiej - Pan Edward Stanisław Klepacki odczytał list skierowany do uczniów i nauczycieli w związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

   

  Rok szkolny się zaczyna.
  Znów dni popłyną pracowite 
  Nad książką szkolną, 
  nad zeszytem... 
  Życzę wam wszystkim na początek 
  Szkolnego roku samych piątek! 

                                     Jan Brzechwa

 • Opłaty za obiady szkolne

  Informujemy, że od września 2017 r. opłaty za obiady należy wpłacać wyłącznie na podany poniżej numer konta bankowego szkoły:

  19 1240 5211 1111 0010 7412 1701

  Koszt obiadu we wrześniu wynosi: 57 zł (uczniowie), 86 zł (nauczyciele)                      

  W tytule przelewu proszę wpisać: za obiady w miesiącu:……, imię i nazwisko dziecka, klasa.

  Dowód wpłaty należy dostarczyć do p. intendentki do dnia 10 każdego miesiąca.

 • PLAN LEKCJI

  Plan lekcji na nowy rok szkolny będzie dostępny na stronie szkoły od 4 września.

 • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

   

  Uroczysty apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego odbędzie się 4 września 2017 r. o godz. 1000

  Wszystkich serdecznie zapraszamy !!!

 • Posiedzenie Rady Pedagogicznej

   

  Posiedzenie Rady Pedagogicznej otwierającej nowy rok szkolny odbędzie się 1 września 2017 r. o godz. 10.00 w sali 105.

strona: