Menu

Zajęcia dodatkowe

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ I ZESPOŁY WYRÓWNAWCZE W GIMNAZJUM W MOŃKACH

w roku szkolnym 2017/2018

 

Zespół nauczycieli języka polskiego

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

        Lidia          Kraszewska

Koło polonistyczne

     

209

    Marzena    Palecka

Koło polonistyczne    

III

czwartek

1425 - 1515

006

      Teresa       Turczyńska

Koło polonistyczne

II - III

wtorek

czwartek

1425 - 1515

1425 - 1515

005

 

Zespół nauczycieli WOS-u i historii

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

Przemysław Borowik

Koło historyczne

II - III

poniedziałek

800 - 845

112

Agnieszka Borowik

Koło historyczne

II - III

czwartek

800 - 845

110

 

Zespół nauczycieli matematyki

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

Małgorzata Dmitruk

Koło matematyczne

III

środa

800 - 845

109

Jarosław Kulikowski

Koło/Zespół wyrównawczy

II - III środa

1340 - 1425

211

Danuta Siemionkowicz

Koło fizyczne

II - III

wtorek

800 - 845

201

   Stefan   Szydłowski

Koło matematyczne

II - III

wtorek

800 - 845

006

 

Zespół nauczycieli języków obcych

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

     Patrycja      Rudnicka

Zespół wyrównawczy

II - III

wtorek

1425 - 1515

108

 Jadwiga Kulima

Koło jęz. rosyjskiego i jęz. angielskiego

II - III

czwartek

1340 - 1425

111

Marianna Wojtkielewicz

Zespół wyrównawczy

II - III

poniedziałek

piątek

1140 - 1225

1340 - 1425

208

  Joanna    Wasilewska

Koło jęz. francuskiego

II - III piątek

800 - 845

210

 

Zespół przyrodniczy

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Nr sali

Urszula Kossakowska

Koło biologiczne

III

piątek

800 - 845

204

Mirosława  Góralczyk

Koło chemiczne

III

piątek

800 - 845

202

Barbara  Sajkowska

Koło geograficzne

II - III

piątek

800 - 845

106

    Anna       Perkowska

Zespół wyrównawczy z chemii

II - III

poniedziałek

1425 - 1515

203

 

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Imię i nazwisko

nauczycieli

Rodzaj zajęć  Dzień tygodnia   Godzina      

Krzysztof Szklarzewski

Strzelectwo sportowe

poniedziałek

piątek

745 - 845

745 - 845

Katarzyna Gawędzka

Piłka siatkowa dziewcząt

poniedziałek

środa

1700 - 1800

1715 - 1845

Jan Wojtach

Piłka siatkowa

Badminton

SKS

wtorek

środa

1600 - 1700

1600 - 1700

Joanna Hinz

Zajęcia sportowe SKS chłopcy

poniedziałek

czwartek

1520 - 1620

1600 - 1700

 

Inne koła zainteresowań

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

 

Aldona  Karwowska

 

Koło plastyczne

II - III

poniedziałek

czwartek

800 - 845

1425 - 1515

212